Hopp til hovedinnholdet

Unseemly Science - The Second Book in the Fall of the Gas-Lit Empire

  • Pocket

  • 2015

  • Engelsk

The Second Bullet-Catcher Novel! A swashbuckling novel set in an unusual alternate England, sure to appeal to readers of China Mieville and Jon Courtney Grimwood.

Tilgjengelig i 1 butikk

På nettlager (bestilles fra England. Leveres normalt innen 2 uker)

  • Bytt i alle våre butikker
  • Klikk og hent

Oppdag mer