Hopp til hovedinnholdet
Ismonsteret

Ismonsteret

Av David Walliams, illustrert av Tony Ross, 2020.


Else er en 10 år gammel, foreldreløs jente i viktoriatidens London. Hun har rømt fra barnehjemmet Ormebo og den forferdelige bestyrerinnen fru Blodstenk, og søker tilflukt i Naturhistorisk museum. Der hjelper hun til med utstillingen av Ismonsteret - en 10 000 år gammel ullhåret mammut som er nedfrosset og perfekt bevart.

Sammen med sine nye venner ved museet bestemmer Else seg for å sette mammuten fri, og eventyret er i gang da de legger ut på ekspedisjon for å returnere sin opptinte venn til Nordpolen.

Ismonsteret er en eventyrlig historie om håp og samhold, om å finne sin plass i en uforutsigbar verden og om å sloss for det man tror på.

Språk: Norsk, Bokmål

Butikkpris: 299,-
272,-

Ved å fullføre kjøpet aksepterer jeg kjøpsvilkårene.

Tilgjengelig i 34 butikker

På nettlager. Sendes innen 2-3 virkedager.

Produktinformasjon
Format
Innbundet
Illustrert av
Tony Ross
Utgivelsesår
2020
Første salgsdato
24.08.2020
Forlag
Aschehoug
Språk
Norsk, Bokmål
Originaltittel
The ice monster
Originalspråk
Engelsk
Aldersgruppe
Fra 9 år
Antall sider
478
Høyde
214 mm
Bredde
141 mm
Lengde
38 mm
Vekt
579 g
Oversatt av
Sverre Knudsen
ISBN
9788203265471
Kundevurderinger

0

0 vurderinger

0%
0%
0%
0%
0%

Din vurdering

Logg inn for å se eller gi din vurdering.

Kundevurderingene er skrevet av verifiserte kjøpere. Det betyr at produktet som vurderes må være kjøpt hos ARK og registrert på brukers profil. For å registrere kjøp gjort i butikk, må man være ARK-venn.

Mer om kundevurderinger i ARK
272,-

Ved å fullføre kjøpet aksepterer du kjøpsvilkårene.