Almost Love

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

If it doesn't hurt, it's not love: the gripping new novel from the bestselling author of Asking for It. Perfect for fans of Marian Keyes and Jodi Picoult

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Almost Love

    If it doesn't hurt, it's not love: the gripping new novel from the bestselling author of Asking for It. Perfect for fans of Marian Keyes and Jodi Picoult

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Quercus Publishing
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781784298883
    Sider
    336
    Høyde
    198
    Bredde
    129

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.