Hopp til hovedinnholdet
Å ri på enhjørninger

Å ri på enhjørninger

Av Mariangela Di Fiore, illustrert av Lisa Aisato, 2021.


Da jeg ble syk, måtte jeg slutte i barnehagen. Jeg rekker nok ikke å komme tilbake. For til høsten skal jeg begynne i første klasse. Hvis jeg får lov av legene.

Vilja har kreft. Og selv om mye er annerledes når man er veldig syk, skjer det også vanlige og morsomme ting på sykehuset. Det morsomste er å leke med Sindre. Det kjedeligste er at storebror William ikke vil komme på besøk så ofte. Men kanskje han kommer i bursdagen til Vilja?

«Smertelig vakker! Aldri før har livet på barnekreftavdelingen blitt skildret bedre i en barnebok enn i Mariangela Di Fiore og Lisa Aisatos «Å ri på enhjørninger».» Terningskast 5

Gabriel Michael Vosgraff Moro, VG

Deler av inntektene går til Barnekreftforeningen.

Innbundet
Pocket
E-bok
Lydbok

Språk: Norsk, Bokmål

329,-Spar 132,-
Siste laveste pris: 299 kr

4.9

Ved å fullføre kjøpet aksepterer jeg kjøpsvilkårene.

Tilgjengelig i 18 butikker

På nettlager. Sendes innen 1-2 virkedager.

Produktinformasjon
Format
Innbundet
Illustrert av
Lisa Aisato
Utgivelsesår
2021
Første salgsdato
20.09.2021
Forlag
Gyldendal
Språk
Norsk, Bokmål
Aldersgruppe
Fra 3 år
Antall sider
54
Høyde
250 mm
Bredde
200 mm
Lengde
10 mm
Vekt
353 g
ISBN
9788205534445
Kundevurderinger

4.9

24 vurderinger

88%
13%
0%
0%
0%

Din vurdering

Logg inn for å se eller gi din vurdering.

Kundevurderingene er skrevet av verifiserte kjøpere. Det betyr at produktet som vurderes må være kjøpt hos ARK og registrert på brukers profil. For å registrere kjøp gjort i butikk, må man være ARK-venn.

Mer om kundevurderinger i ARK
Å ri på enhjørninger